Sleva 20% s kódem LÉTO20

Formulář pro odstoupení od smlouvy

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET

(Tento formulář vyplňte a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete reklamovat zboží v zákonné době. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím.)

 

Zboží zašlete zpět přes společnost, přes kterou bylo zasláno (PPL, Zásilkovna, DPD,...). Děkujeme! Prosím nepoužívat Českou poštu!!!

Ze zákona vám musí prodejce vrátit všechny peníze včetně nákladů na dopravu zboží k vám. Je však povinen vrátit vám pouze částku odpovídající nejlevnější variantě dodání zboží, kterou nabízí.

Náklady spojené s odstoupením nese kupující – poštovné při vracení zboží platí kupující a prodejce nemá povinnost ho jakkoliv proplácet.Adresát:

Internetový obchod: www.idylo.cz

Anna Majuková

Se sídlem: V Končinách 353/9, Hradec Králové

IČ: 09414096

DIČ: CZ9155193487

E-mailová adresa: info@idylo.czDobrý den,

 

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží …………………………………………………………………… o poskytnutí těchto služeb …………………………………Datum objednání ………………………………… / datum obdržení ………………………………….

Číslo objednávky:…………………………………

Peněžní prostředky za objednání, případně i za doručení, byly zaslány způsobem ……………………………………………………………………a budou navráceny zpět způsobem (v případě převodu na účet prosím o zaslání čísla účtu ……………………………………………………………………).Jméno a příjmení spotřebitele: ……………………………………………………………………

Adresa spotřebitele: …………………………………

Email: …………………………………

Telefon: …………………………………

S ohledem na to, že jsem zboží zakoupil/a prostřednictvím Internetu, uplatňuji tímto v souladu s § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, své právo a odstupuji bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce od kupní smlouvy, a to ve14denní lhůtě od převzetí zboží.

S pozdravem,…………………………………, Dne …………………………………PODPIS: ______________________________________

Jméno a příjmení spotřebitele