Formulář pro odstoupení od smlouvy

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - ZBOŽÍ ZAKOUPENÉ PŘES INTERNET

(Tento formulář vyplňte a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete reklamovat zboží v zákonné době. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou e-mailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím.)

 

Zboží zašlete zpět přes společnost, přes kterou bylo zasláno (Zásilkovna). Děkujeme! Prosím nepoužívat Českou poštu!!!

Ze zákona vám musí prodejce vrátit všechny peníze včetně nákladů na dopravu zboží k vám. Je však povinen vrátit vám pouze částku odpovídající nejlevnější variantě dodání zboží, kterou nabízí.

Náklady spojené s odstoupením nese kupující – poštovné při vracení zboží platí kupující a prodejce nemá povinnost ho jakkoliv proplácet.Adresát:

Internetový obchod: www.idylo.cz

Anna Majuková

Se sídlem: V Končinách 353/9, Hradec Králové

IČ: 09414096

DIČ: CZ9155193487

E-mailová adresa: info@idylo.czDobrý den,

 

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží …………………………………………………………………… o poskytnutí těchto služeb …………………………………Datum objednání ………………………………… / datum obdržení ………………………………….

Číslo objednávky:…………………………………

Peněžní prostředky za objednání, případně i za doručení, byly zaslány způsobem ……………………………………………………………………a budou navráceny zpět způsobem (v případě převodu na účet prosím o zaslání čísla účtu ……………………………………………………………………).Jméno a příjmení spotřebitele: ……………………………………………………………………

Adresa spotřebitele: …………………………………

Email: …………………………………

Telefon: …………………………………

S ohledem na to, že jsem zboží zakoupil/a prostřednictvím Internetu, uplatňuji tímto v souladu s § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, své právo a odstupuji bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce od kupní smlouvy, a to ve14denní lhůtě od převzetí zboží.

S pozdravem,…………………………………, Dne …………………………………PODPIS: ______________________________________

Jméno a příjmení spotřebitele