,,10 důvodů, proč milovat podzim"

Mám pocit, že svět kolem mě se dělí na dva tábory – lidi, co se nemůžou dočkat prvních oranžových lístků a lidí, co chytají depresi, jakmile teplota v září začne klesat pod 15°C a systém po nás chce rozlepit oči před východem slunce. Já jsem 100% člověk z varianty číslo jedna. Tady máte pár pádných důvodů, proč byste se měli přidat na moji stranu!

1) Podzim? Děti, pápá, škola volá!

Že Vás přes prázdniny začala drnčet hlava a ještě nepřestala? S tím je teď konec! Tento Váš problém nyní převezmou na sebe jiní. Učitelům díky!

 

2) Období ,,low cost" hraček.

Tento ekonomický aspekt podzimu by měl zaznít. Které dítě by nemělo rádo kaštany a sbírání barevného listí?!

 

3) Teď ROZHODNĚ nemá cenu hubnout.

Snažily jste se na jaře zhubnout do plavek? Teď už do nich celou sezónu nemusíte! Každý špíček se efektivně schová pod moderní oversize kabátek (i pyžamo se pod něj schová)  a ještě budete za hvězdu!

4) Menší spotřeba žiletek.

Potřebuje tento bod vůbec nějaký komentář?

5) Červené víno.

Konečně na něj taky došlo. S podzimem přichází chuť na kořeněnější druhy a po dlouhých letních večerech o bílém či Proseccu je to příjemná změna, posuďte večer sami.  

6) Konec alergií.

Který alergik by nemiloval podzim, to krásné, byť krátké období, oddělující pylovou sezónu od zimního astmatu.

7) Hádání o klimatizaci je pasé.

Teď už bude zima spravedlivě úplně všem.

8) Svíčky.

Dáme si i pár klasických podzimních klišé – kdo by nemiloval dlouhé večery při svíčkách? Na IDYLO jich máme spousty, nakoukněte do kategorie Svícny a svíčky, mimo jiné tam najdete i úžasné přírodní americké vosky do aromalamp                                                  

9) Knížky a horký čaj pod dekou.

Teplo pod stylovým plédem s polštářkem v zádech a krásný hrnek k tomu, to je podzimní klasika. Mrkněte do naší IDYLické nabídky Kuchyňských doplňků a Bytového textilu a oživte si domácnost novým krásným kouskem.

 

10) ... no a samozřejmě je krásné i to barevné listí!